Spotkanie czytelnicze z wierszami patriotycznymi

25 | 11 | 2018

Spotkanie z wierszami patriotycznymi

Z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości, w bibliotece szkolnej, uczniowie klas  I - III wysłuchali wierszyków patriotycznych dla dzieci, poznały książki o symbolach narodowych i historii Polski .
              Ponadto oglądały albumy ilustracyjne o wielkich Polakach, m.in. Józefie Piłsudskim, Janie Pawle II, Mikołaju Koperniku oraz  albumy przedstawiające piękno naszej  Ojczyzny.
              Po zakończonych zajęciach wszyscy otrzymali karty pracy, za pomocą których uczniowie utrwalili swoje wiadomości o polskich symbolach narodowych.

Katarzyna Grzebyta-Urbanek

© 2013. Copyright SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA WE WRONKACH    |    Projekt i realizacja: rozwojowi.com