Konkurs na najpiękniejszą szopkę

10 | 12 | 2018

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS

NA NAJPIĘKNIEJSZĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Zapraszam do udziału w konkursie uczniów klas I-VI. Zadaniem uczestników jest wykonanie przestrzennej pracy plastycznej – szopki bożonarodzeniowej statycznej lub ruchomej. Koniecznie należy uwzględnić wyraźne elementy tradycji Bożego Narodzenia. Oceniane będą: nawiązanie do tradycji, architektura, figurki, kolorystyka, nowatorstwo, dekoracyjność i ogólne wrażenie estetyczne. Konstrukcja szopki powinna być stabilna. Wszelkie elementy powinny być przymocowane w taki sposób, by nie przesuwały się. Pracę należy opatrzyć metryczką zawierającą dane: imię i nazwisko autora, klasę i szkołę. Szopki należy składać u organizatorów konkursu do 19.12.2018 roku. W kościele parafialnym św. Katarzyny we Wronkach zostanie zorganizowana wystawa nagrodzonych i wyróżnionych szopek bożonarodzeniowych.

Lidia Perz

© 2013. Copyright SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA WE WRONKACH    |    Projekt i realizacja: rozwojowi.com