Dzień Wiosny w oddziałach I-III

03 | 04 | 2019

Dzień Wiosny w I-III

21. marca uczniowie klas I-III wraz z nauczycielami pożegnali zimę i hucznie przywitali wiosnę. Klasy drugie z pomocą starszych oraz młodszych kolegów i koleżanek przygotowały "Wiosenny pokaz mody na wesoło". Dzieci mogły obejrzeć kreacje z przymrużeniem oka w kategoriach takich jak: moda dla uczniów, moda na egzaminy, moda belferska, moda zawodowa, moda sportowa i moda ekologiczna. Po pokazie każda z klas zaprezentowała przygotowaną przez siebie piosenkę, by zachęcić Panią Wiosnę do pozostania z nami. Występy bardzo się udały i w radosnych nastrojach powędrowaliśmy do Olszynek ostatecznie rozprawić się z zimą. Spaliliśmy Marzannę starannie przygotowaną przez uczniów trzeciej klasy i w radosnych nastrojach powróciliśmy do szkoły.

© 2013. Copyright SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA WE WRONKACH    |    Projekt i realizacja: rozwojowi.com