Biblioteczne spotkania czytelnicze

17 | 05 | 2019

Biblioteczne spotkania czytelnicze

Biblioteka szkolna, zachęcając uczniów do kontaktu z książką, rozbudzania zainteresowań czytelniczych, organizuje okolicznościowe spotkania czytelnicze.

Szczególnie chętnie uczestniczą w nich najmłodsze dzieci, które uczą się uważnego słuchania, jednocześnie kształtują koncentrację uwagi, wyobraźnię lub sami rozwijają swe umiejętności czytelnicze.

Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy Ia brali udział w Wielkanocnym spotkaniu czytelniczym z książką oraz Spotkaniu czytelniczym z Kubusiem Puchatkiem.

Wszyscy z zaciekawieniem słuchali czytanych im wierszyków i krótkich opowiadań tematycznych oraz uczestniczyli w zabawach czytelniczych.

Katarzyna Grzebyta-Urbanek

© 2013. Copyright SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA WE WRONKACH    |    Projekt i realizacja: rozwojowi.com