Dziennikarska wigilia

05 | 01 | 2020

DZIENNIKARSKA WIGILIA

Co roku pod koniec grudnia zarówno dzieci, jak i dorośli myślą już o nadchodzącym Bożym Narodzeniu. Tradycją naszej szkoły są wigilie klasowe, odbywające się w ostatnich dniach przed przerwą świąteczną. W tym roku także uczestnicy zajęć dziennikarskich postanowili spotkać się na wspólnej wigilii.

Dnia 19 grudnia odbyła sie wigilia kółka dziennikarskiego. Było dużo pysznych przekąsek, takich jak pierniczki czy cukierki. Wspólnie śpiewaliśmy także świąteczne piosenki, np. Last Christmas. Świetnie się przy tym bawiliśmy. Bardzo miło było razem usiąść i porozmawiać, nie tylko o sprawach szkolnych. Podczas spotkania mogliśmy poczuć świąteczny klimat, dzięki kolędom oraz kolorowym lampkom.

Spędziliśmy razem miły, świąteczny czas. Mamy nadzieję, że takie spotkanie staną się tradycją.

Marta Judkowiak
Antonina Wieczór