Wizyta Przedszkola nr 2

W środę 13 maja naszą szkołę po raz kolejny odwiedziły przedszkolaki. Były to dzieci z Przedszkola nr 2. Przedszkolaki mogły zobaczyć jak wygląda nauka w klasie I c, wzięły udział w pakowaniu tornistra, wykonały karty pracy. Dzieci mogły zobaczyć jak wygląda szkoła, jak wyglądają klasy oraz przekonać się jak się siedzi w szkolnych ławkach. Przedszkolakom bardzo podobało się w klasie I c. To było bardzo miłe spotkanie, które z pewnością pogłębiło integrację ze środowiskiem lokalnym.

Maria Zachciał