"Jak nie czytam, jak czytam"

18 | 06 | 2018

8 czerwca nasza szkoła i pozostałe szkoły wronieckie obchodziły Święto Czytania.W tym dniu przystąpiliśmy do oólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo - "JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM".

W ramach obchodów Tygodna Czytania Dzieciom najpierw słuchaliśmy wierszy J. Tuwima, które czytali uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Impreza czytelnicza: "CAŁA SZKOŁA CZYTA TUWIMA" poprzedziła wyjście na Stadion Lecha, gdzie Biblioteka Publiczna we Wronkach przygotowała akcję czytelniczą i próbę bicia rekordu w jednoczesnym czytaniu.

Katarzyna Grzebyta-Urbanek

© 2013. Copyright SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA WE WRONKACH    |    Projekt i realizacja: rozwojowi.com