Z wizytą w Rogalinie (VC i VD)

07 | 11 | 2018

Wizyta w Rogalinie

Dnia 30 października uczniowie klas Vc oraz Vd wybrali się na wycieczkę do Rogalina. Celem wyjazdu było dokładne poznanie znajdującego się tam pałacu. Mieliśmy okazję przenieść się do innej epoki i zobaczyć pomieszczenia, w których żyło wiele pokoleń rodziny Raczyńskich. Nasz zachwyt wzbudzały przepiękne obrazy, bogate umeblowanie oraz pomieszczenia urzekające ferią barw.

Braliśmy także udział w warsztatach – „Tajemnicze zakamarki pałacu”, dzięki którym zobaczyliśmy miejsca niedostępne na co dzień dla zwiedzających. Mogliśmy poznać tajemnicę owalnej biblioteki oraz obejrzeć tajemnicze pomieszczenie K.

Wycieczkę uznaliśmy za bardzo udaną!

Anna Olejniczak

Kinga Łusiewicz

© 2013. Copyright SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA WE WRONKACH    |    Projekt i realizacja: rozwojowi.com