Duma Wronek

DUMA WRONEK

Dnia 10 stycznia we Wronieckim Ośrodku Kultury odbyło się coroczne Spotkanie Noworoczne Burmistrza Wronek. W obecności blisko 300 gości wręczone zostały „Dumy Wronek” – nagrody dla osób i organizacji, które w poprzednim roku osiągnęły szczególne sukcesy.

W tym roku jedną z nagród zdobyła uczennica naszej szkoły – Anastazja Woźniak. W minionym roku zajęła ona pierwsze miejsce i zdobyła Złotą Wronę w XV Konkursie Literackim o Złotą, Srebrną i Brązową Wronę w kategorii szkół podstawowych za wiersz „Lekcja historii”, upamiętniający Setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Wszyscy zgromadzeni mieli okazję usłyszeć ten utwór w wykonaniu autorki.

Serdecznie gratulujemy Anastazji i życzymy wielu kolejnych sukcesów!

Kinga Łusiewicz

*foto: Rafał Sierchuła