BohaterON

BohaterON—WŁĄCZ HISTORIĘ!”

BohaterON – włącz historię!” to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.

W listopadzie uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji „BohaterON”. Pisaliśmy listy do uczestników Powstania Warszawskiego, by podziękować za to, że możemy żyć w wolnym kraju. Zadanie nie było łatwe, ponieważ trudno wyrazić słowami naszą wdzięczność dla osób, które nie bacząc na własne życie, poświęciło się dla kraju.

Mamy nadzieję, że nasze listy i kartki przyniosą uśmiech na twarzach Powstańców.

Wiktoria Stańko