Święto Pieczonego Ziemniaka

Z  okazji Święta Pieczonego Ziemniaka uczniowie klasy Ic, bliskie im osoby i wychowawca klasy wybrali się do Pakawia.

Celami spotkania, które zorganizowane było przy ognisku, była integracja zespołu klasowego oraz zacieśnianie współpracy rodzin dzieci ze szkołą. Ponadto spotkanie to służyło umiejętności organizowania wspólnej zabawy i wypoczynku. Uczniowie brali udział w zabawach integracyjnych i konkurencjach sportowych. Dzieci zaprosiły do wspólnej zabawy rodziców.

Dużo emocji dostarczyły wyścigi rzędów.Rywalizacja pomiędzy dziećmi i ich bliskimi była bardzo duża.

Zmęczeni i zadowoleni uczestnicy zabaw wspólnie piekli kiełbaski i ziemniaki oraz spożywali przygotowany poczęstunek.

Podczas spaceru uczniowie obserwowali zmiany zachodzące jesienią w lesie.

Dzieci wspólnie z bliskimi im osobami miło spędziły czas. Na pewno przyjemne wspomnienia na długo pozostaną w w ich pamięci.