„Pożegnanie Lata- Powitanie Jesieni”

Pożegnanie Lata- Powitanie Jesieni”

Dnia 22.09.2015r. dzieci z klasy IC udały się na wycieczkę do Olszynek.

Pierwszoklasiści żegnali lato: śpiewając, tańcząc, biorąc udział w zawodach sportowych oraz spędzając czas przy ognisku. A wszystko po to, aby tegoroczna jesień była piękna i prawdziwie jesienna.

Głównym celem wycieczki była integracja grupy klasowej oraz zaproszenie OSP Wronki w celu nabycia umiejętności odpowiedniego zachowania podczas pożaru, utrwalenie numeru alarmowego do Straży Pożarnej, wzbogacanie wiadomości dzieci na temat ochrony przeciwpożarowej poprzez poznawanie urządzeń służących do gaszenia pożarów, zapoznanie dzieci z pracą strażaków oraz budzenie szacunku dla ich pracy.

Spotkanie odbyło się w przesympatycznej atmosferze przy dźwięku syreny strażackiej.

Serdecznie dziękuję za pomoc w zorganizowaniu wycieczki rodzicom!

Natalia Świniarska