PRZED I PO 11 LISTOPADA...

PRZED I PO 11 LISTOPADA W Ib

Najważniejszy dzień – 11 listopada, Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości – pierwszoklasiści obchodzili biorąc udział w szkolnych obchodach i obecności podczas uroczystej Akademii, jak również podkreślając udział strojem galowym. A podczas zajęć komputerowych - rysując w programie graficznym flagę polską i flagi innych krajów europejskich o prostych kształtach, np. niemieckiej, francuskiej, belgijskiej, węgierskiej, włoskiej, austriackiej, z wykorzystaniem narzędzia „Prostokąt”.

Kultywowaliśmy również tradycję i konsumowaliśmy rogale świętomarcińskie.

Dzień 12 listopada poświęcony był grom planszowym. Dzieci wypowiadały się nt. ulubionych gier, prezentowały gry przyniesione z domu. Miały możliwość zagrania w te gry oraz przestrzegania zasad podczas wspólnych gier, jak również należytego zachowania się w sytuacji zwycięstwa i radzenia sobie z porażką.

Zajęcia dostarczyły wiele emocji, ale jeszcze więcej radości.

Żaneta Slodzinka