Klasa IVa w Rogoźnie.

Klasa IVa na turnusie profilaktycznym w Regionalnym Centrum Profilaktyki Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży w Rogoźnie

W dniach 23-27 listopada 2015 roku klas IV a przebywała na turnusie profilaktycznym w Regionalnym Centrum Profilaktyki Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży w Rogoźnie.
Uczniowie wzięli udział w szeregu zajęć z zakresu: profilaktyki uzależnień i rozwiązywania kluczowych umiejętności życiowych, a także w profilaktycznych działaniach alternatywnych ( w treningu twórczości techniką decoupage, w konkursie plastycznym, w zajęciach i zabawach integracyjnych). Uczestnicy wyjazdu poznali miasto, odwiedzili Muzeum Regionalne. Klasa wraz z opiekunami wróciła bardzo zadowolona z pobytu w Rogoźnie.

M. Kisielińska