UCZNIOWIE KL. Ib DZIELĄ SIĘ SWOIMI PASJAMI I HOBBY

Uczennica Eliza Dondaj – trenująca karate pod okiem Pani Agnieszki Kałek-Smolarek – 22 listopada wzięła udział w V Mistrzostwach o Puchar Ziemi Wielkopolskiej, które odbywały się w Komornikach. Nasza zawodniczka przywiozła medale za I i III miejsce w konkurencji KIHON oraz puchar i dyplom.

Chłopcy – Oskar Baranowski, Ksawery Drożyński i Wojciech Remisz – trenują piłkę nożną w Grupie  Naborowej MKS Błękitni Wronki. Uczniowie 29 listopada brali udział w Ogólnopolskim „Andrzejkowym” Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Gorzowie Wielkopolskim, skąd również Oni przywieźli medale i dyplomy.

Pasjonatom gratuluję i życzę dalszych sukcesów i rozwijania swoich umiejętności!

Żaneta Słodzinka