Baza wojskowa w Krzesinach

19 listopada uczniowie klas szóstych z  wychowawcami i opiekunami udali się na wycieczkę do bazy wojskowej w Krzesinach. W tym dniu baza była otwarta dla zorganizowanych grup. Uczniowie zostali oprowadzeni do obiekcie, zapoznali się z pracą i obowiązkami lotników.  W spadochroniarni, żołnierz reprezentował pełne wyposażenie lotnika w ubiór i sprzęt niezbędny do lotu. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem oglądali prezentowane spadochrony i uważnie słuchali jak długo i w jaki sposób są składane.

Najważniejszym punktem wycieczki było oglądanie samolotu F16. Wycieczka odbyła się przy pomocy i we współpracy z jednym z rodziców uczennicy.