Kiermasz świąteczny

Grudniowy klimat Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowa atmosfera pełna radości, dobrej energii i oczekiwania. W naszych domach przedświąteczna krzątanina, na ulicach piękne wystawy. Grudniowa magia to świąteczne smakołyki, ale i kiermasze z rękodziełami.

08 grudnia Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował świąteczny kiermasz podczas, którego zostały wystawione prace własnoręcznie wykonane  przez uczniów klas I – VI oraz koronkowe „cudeńka” Nauczycieli i zaprzyjaźnionych Babć.  Zainteresowani mogli znaleźć mnóstwo pięknych rzeczy, które ozdobią świątecznie ich domy lub staną się prezentem pod choinkę.

Wszystkim, którzy przyłączyli się do tego dzieła serdecznie dziękujemy.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem.