II Konkurs Tańca z Pomponami o „Złoty Wawrzyn”

II Konkurs Tańca z Pomponami  o „Złoty Wawrzyn”

28 listopada w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Biezdrowie odbył się II Konkurs Tańca z Pomponami  o „Złoty Wawrzyn”. W konkursie wzięły udział również uczennice naszej szkoły, uczęszczające na Kółko taneczne. Dziewczyny przygotowały ciekawe układy choreograficzne i wykonały je doskonale. Rywalizacja toczyła się w dwóch konkurencjach: solo i duety, w kategoriach wiekowych: 5-6 lat, 7-9 lat, 10-12 lat i 13-15 lat. Poziom zawodów był bardzo wysoki.

Uczennica naszej szkoły Maria Rybak zdobyła w kategorii solo, 5-6 lat 3 miejsce. Natomiast w kategorii duet, 5-6 lat
Marta Tonak i Kinga Strzeszak zajęły 1 miejsce

Oliwia Knioch i Amelia Lepsza zajęły 2 miejsce

Zuzanna Przyszczypkowska i Lena Napierała zajęły 3 miejsce

Wszyscy uczestnicy po występie otrzymali pamiątkowy dyplom i medal w postaci „wirującej tancerki”.

Wszystkim uczennicom startującym w konkursie serdecznie gratuluję i dziękuję. Życzę również  płynności przy każdym ruchu, pięknych prezentacji, sukcesów na kolejnych konkursach oraz ciekawych pomysłów na choreografie.

Dziękuję także rodzicom za wsparcie, pomoc i życzliwość podczas sprawowania opieki nad uczestnikami konkursu.

Natalia Świniarska