Wigilia w klasie Id

Wigilia klasowa w I D

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia w dniu 22.12.2015r. w klasie I D odbyła się Wigilia klasowa. Uczniowie również brali udział w przygotowaniach. Na pięknie przystrojonym stole znajdował się opłatek, wigilijne świece i ulubione smakołyki. Przy dźwiękach popularnych kolęd łamano się opłatkiem i składano życzenia. Specjalnym gościem był gwiazdor, który obdarował dzieci upominkami, porozmawiał z nimi, a także włączył się do śpiewania kolęd. Dzieci powitały gwiazdora wierszykami i piosenką oraz w imieniu całej klasy złożono Mu świąteczne życzenia .                                      Świąteczny nastrój udzielił się wszystkim obecnym.

Maria Perz