Wizyta w klasie IIc

WIZYTA RZEDSZKOLAKÓW W KLASIE II C

1 marca, naszą klasę II c odwiedziły dzieci z przedszkola "Bajkowy Świat". Przedszkolaki miały okazję zobaczyć jak wyglądają zajęcia w szkole. Tym razem uczyliśmy się jak mnożymy. Mogłoby się wydawać, że to zagadnienie jest za trudne dla młodszych dzieci, jednak dzięki prezentacji multimedialnej i prostym ćwiczeniom przedszkolaki szybko zrozumiały o co chodzi. Oprócz zajęć dydaktycznych, dzieci spakowały szkolne tornistry oraz zobaczyły jak drugoklasiści piszą litery i cyfry w zeszytach. Zajęcia wszystkim bardzo się podobały i wszyscy wspólnie spędziliśmy miło czas. Na pewno przyczyni się to do lepszej integracji pomiędzy placówkami oraz pomiędzy dziećmi.

wychowawczyni klasy II c

Maria Turkowska