Powitanie wiosny

POWITANIE     WIOSNY

21.03.2016 uczniowie klas I-III uczestniczyli w uroczystości powitania Wiosny, która odbyła się w sali kina. Program przygotowali uczniowie klasy Id i IIIc, ale wszystkie klasy zaprezentowały przygotowaną piosenkę połączoną z układem tanecznym. Podczas inscenizacji dzieci wcieliły się w swoje role i z zaangażowaniem prezentowały swoje umiejętności. Impreza ta miała na celu kultywowanie tradycji, poznanie zwyczajów związanych z żegnaniem zimy. Była również wspaniałą okazją do integracji społeczności szkolnej, a jednocześnie świetnej zabawy. Barwne stroje, radosny nastrój służyły temu, aby powitać nadchodzącą porę roku.

Maria Perz