AKCJA CHARYTATYWNA W NASZEJ SZKOLE

W dniach od 7 do 18 marca kolejny już raz przeprowadziliśmy  akcję charytatywną  „Podziel się na święta”. W ramach akcji zbieraliśmy artykuły  żywnościowe dla ludzi potrzebujących. Akcja cieszyła się  zainteresowaniem uczniów i nauczycieli. Dary zostały przekazane Klasztorowi O.O Franciszkanów, którzy rozprowadzili je wśród najbardziej potrzebujących. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki za ich wielkie serca otwarte na potrzeby innych ludzi.
                                                                                                                     Koordynatorzy akcji:
                                                                                                                      Lidia Perz