Cała szkoła czyta Brzechwę

4 czerwca uczniowie klas 4-6 uczestniczyli w imprezie czytelniczej, przygotowanej przez bibliotekę szkolną,

"CAŁA SZKOŁA CZYTA BRZECHWĘ". Było to podsumowanie projektu: "Wiersze Jana Brzechwy ucza i bawią" w klasach starszych i zbiegło się w czasie z obchodami Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, który miał miejsce właśnie w tym tygodniu.

Uczniowie klasy VI b, nauczyciele naszej szkoły oraz goście: koleżanki i koledzy oraz p.bibliotekarka z Gimnazjum im. Zb. Herberta, czytali głośnio wiersze Jana Brzechwy.

Ponadto podsumowano konkursy, które odbyły się w ramach realizacji projektu o J. Brzechwie.

Zwyciężcami konkursów zostali:

• KONKURS: "ZWIERZĘTA BRZECHWY - ALBUM ILUSTRACYJNY":

I MIEJSCE: MARTYNA WOŹNIAK - KL. IV A  ORAZ KACPER WYLEGAŁA, ADAM KOŚCIJAŃCZUK,

MATEUSZ PAWLICKI, FILIP BETKA, MATEUSZ SZYMKOWIAK - KL. VI B

II MIEJSCE: KARINA DOPIERAŁA - KL. V A

III MIEJSCE: BARTOSZ KRZYŻANIAK - KL. IV A

• KONKURS: "J. BRZECHWA I JEGO WIERSZE - PREZENTACJA :"

I MIEJSCE: NADIA SMOLAREK - KL. VI A

II MIEJSCE: ROKSANA FITT, DOMINIKA KASZKOWIAK - KL. VI A