dzień dziecka

Miesiąc maj i czerwiec obfitują w trzy piękne święta- Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Ojca.
Te trzy święta są spod znaku serca, a 4 czerwca postanowiliśmy je wspólnie uczcić.
Nie ma przecież nic piękniejszego niż bycie razem Mama- Tata- Ty
 i Twoja wychowawczyni!
Dzień Dziecka w naszej szkole przebiegał pod hasłem –
 Sercem za Serce, czyli było radośnie, baśniowo i kolorowo.
Tego dnia biły razem serca dzieci, rodziców i nauczycieli.
Tego dnia nie mówiliśmy – ja, ty, on - tylko my. A jeżeli my to znaczy, że było wyjątkowo i radośnie.
Program tego dnia przewidział wiele atrakcji dla uczniów.
Oto one:
- Pierwszym punktem programu było przedstawienie teatralne baśni Jana Christiana Andersena pt: Calineczka.
Przedstawienie przygotowali dla wszystkich dzieci rodzice z klasy IC pod opieką wychowawcy klasy. Scenografię przygotowali nauczyciele naszej szkoły.
Po przedstawieniu nastąpiła prezentacja najciekawszych listów do świata, które przygotowały dzieci z klas II i III, a wyróżnione listy zostały zaprezentowane.
Później na boisku szkolnym poszybowały balony naszego szczęścia, malowane były postacie z baśni z udziałem dziecka i rodzica.
 Dzieci układały hasła zachęcające do podjęcia aktywności ruchowej.
Odbyły się również warsztaty zumby.
Dzieci otrzymały smakołyki ufundowane przez Radę Rodziców.
Bardzo dziękuje wszystkim zaangażowanym osobom- rodzicom, nauczycielom, pracownikom obsługi za zorganizowanie tak przepięknego dnia dla uczniów naszej szkoły.