Dzień Matki w klasie Id

DZIEŃ  MATKI  W I D

Matka – to jedno słowo, ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są na zawsze najpiękniejsze wspomnienia z najwcześniejszego dzieciństwa, nasze pierwsze radości, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to co nam dała, robi i za to , że wciąż przy nas jest. Dzień Matki obchodzimy 26 maja, w okresie rozkwitania najpiękniejszych kwiatów. W szkole, uczniowie Id uczcili to święto 1 czerwca, razem z Dniem Dziecka. Wygłoszone wierszyki, zaśpiewane piosenki, złożone życzenia i własnoręcznie wykonane laurki były wyrazem podziękowań za dobroć, troskę i ogromny trud wkładany w wychowanie. Radość, a jednocześnie wzruszenie towarzyszyły temu spotkaniu.
Dziękujemy mamom za przybycie i wspólnie spędzony czas.
                                                     Maria Perz