Dzień Rodziny w oddziale przedszkolnym

Dnia 09.06 br. w Oddziale Przedszkolnym odbył się „Dzień Rodziny”.

W ten wyjątkowy dzień dzieci wystąpiły dla swoich Rodziców. Były wiersze, tańce i nagrody. Podczas uroczystości został podsumowany projekt „Zdrowo jem”. Dzieci  wraz z rodzicami przez cały rok szkolny dbały o swoje zdrowe odżywianie. Te najbardziej wytrwałe otrzymały dyplomy i upominki.

W trakcie spotkania przy kawie i pysznościach przygotowanych przez mamy, dzieci wręczyły piękne upominki swoim rodzicom.

Tego dnia odbył się również konkurs na najwspanialszy model żaglówki, łodzi lub okrętu pływającego. Tatusiowie wykonali wspaniałe prace, sprawiając tym samym, że jury miało bardzo trudny wybór. Po burzliwych dyskusjach udało się wybrać najpiękniejsze modele.

W trakcie spotkania Rodzice wraz z dziećmi rysowali kartkę „Moje wymarzone wakacje”. Prace całej Rodziny możemy teraz podziwiać na wystawie, która znajduje się na piętrze budynku szkoły.