Niecodzienne zajęcia przyrodnicze.

Na zaproszenie rodziców Tosi  wybraliśmy się do Państwa Wieczór, aby z bliska zobaczyć jak wygląda ul, strój pszczelarza oraz zapoznać się z życiem pszczół.

Tata Tosi oprowadził nas po swojej pasiece, zaprezentował strój pszczelarza oraz opowiedział na czym polega zajmowanie się hodowlą pszczół.  Mieliśmy okazję zdegustować miodu z domowej pasieki – mama Tosi zadbała, aby każdy zjadł smaczną kanapkę z miodem. Byli tacy, którzy smakowali miodu po raz pierwszy w życiu. Dodatkową atrakcją wizyty była możliwość wybiegania się w pięknych okolicach Warty.

Dziękujemy za miłe przyjęcie.

Uczniowie klasy II b z wychowawczynią