Miesiąc bibliiotek szkolnych.

W tym roku Miesiąc Bibliotek Szkolnych przebiegł w naszej szkole pod hasłem: Jesień w lesie.

Uczniowie podczas spotkań czytelniczych w bibliotece słuchali wierszy o pięknie polskiej złotej jesieni oraz zwierzętach leśnych.  Oglądali albumy ilustracyjne o lesie i "skarbach" lasu oraz filmiki edukacyjne. Wykonywali ilustracje zwierząt  leśnych. Biblioteka przygotowała także wystawę: Książki o lesie w szkolnej bibliotece, zachęcającą do korzystania ze szkolnego księgozbioru.

Katarzyna Grzebyta-Urbanek