Cała szkoła czyta Lisa Witalisa

Tradycyjnie, w czerwcu, z okazji Tygodnia Czytania Dzieciom, biblioteka szkolna zorganizowała spotkanie poświęcone głośnemu czytaniu.

Bajkę autorstwa J. Brzechwy: "Szelmostwa lisa Witalisa" czytali uczniowie, dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz zaproszeni goście, uczniowie Gimnazjum im. Zb. Herberta i Zespołu Szkół nr 2 im. S. Konarskiego oraz nauczycielki bibliotekarki.

Celem imprezy była promocja czytelnictwa oraz inegracja społeczności uczniowskiej.

Katarzyna Grzebyta-Urbanek