Przejdź do wersji tekstowej
A++ A+ A A A A A

Kadra

Nauczyciele

imię i nazwisko
nauczany przedmiot stopień awansu
mgr Wiesława Jabłońska rewalidacja niepełnosprawnych intelektualnie, nauczanie specjalne n-l dyplomowany
mgr Beata Minczykowska przyroda, edukacja wczesnoszkolna n-l dyplomowany
mgr Kinga Łusiewicz język polski n-l stażysta 
mgr Maria Batura matematyka, rewalidajca niepełnosprawnych intelektualnie, nauczanie specjalne n-l dyplomowany
mgr Małgorzata Kisielińska język polski, bibliotekoznawstwo, terapia pedagogiczna n-l dyplomowany
mgr Magdalena Chruściel historia, plastyka, muzyka n-l dyplomowany
mgr Bernadeta Nowicka edukacja wczesnoszkolna n-l mianowany
Lidia Perz religia n-l mianowany
mgr Lucyna Nowaczyk wychowanie fizyczne n-l mianowany
mgr Piotr Rybarczyk wychowanie fizyczne n-l mianowany
mgr Elżbieta Stachowiak pedagog, sztuka, rewalidacja niepełnosprawnych intelektualnie, nauczanie specjalne, muzyka n-l dyplomowany
mgr Katarzyna Grzebyta- Urbanek biblioteka, rewalidacja niepełnosprawnych intelektualnie, nauczanie specjalne n-l dyplomowany
mgr Iwona Zachciał edukacja wczesnoszkolna n-l dyplomowany
mgr Beata Kaczmarek edukacja wczesnoszkolna, oddział przedszkolny n-l mianowany
mgr Renata T. Dąbrowska matematyka, zaj. komputerowe n-l mianowany
mgr Maria Perz edukacja wczesnoszkolna n-l mianowany
mgr Krystyna Gapska edukacja wczesnoszkolna n-l dyplomowany
ks. Szymon Kaźmierczak religia  
mgr Małgorzata Gromadzińska edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, przyroda n-l dyplomowany
mgr Lucyna Springel edukacja wczesnoszkolna n-l mianowany
mgr Piotr Bielak wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy n-l stażysta 
mgr Małgorzata Rewolte muzyka, technika, wychowanie komunikacyjne n-l dyplomowany
mgr Hanna Klemenska język niemiecki n-l 
mgr Katarzyna Pogorzelczyk wychowawca świetlicy, wychowanie do życia w rodzinie, logopedia n-l dyplomowany
mgr Żaneta Słodzinka przyroda, edukacja wczesnoszkolna n-l mianowany

mgr Sylwia Nowak

edukacja wczesnoszkolna, oddział przedszkolny

 

n-l kontraktowy
mgr Natalia Woźniak edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, zaj. komputerowe n-l kontraktowy
Agnieszka Pochłopień matematyka n-l stażysta
mgr Agnieszka Gibaszek Zajęcia komputerowe, matematyka n-l kontraktowy
mgr Anna Olejniczak  język angielski n-l kontraktowy
Agnieszka Liskowska asystent nauczyciela  
mgr Agnieszka Kutereba język angielski n-l kontraktowy
mgr Ilona Lenartowicz- Nowak język angielski n-l dyplomowany

     

Pracownicy administracji i obsługi 

sekretarka:

Irena Haak

woźny:

Roman Haak

 

Wiesława Tuszyńska

Maria Sroczyk

Teresa Szymaniak

Jolanta Majka

Renata Bernaciak

     

 

 

   

© 2013. Copyright SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA WE WRONKACH    |    Projekt i realizacja: rozwojowi.com