Rekrutacja 2021

Rekrutacja do klasy pierwszej systemem elektronicznym

lub sposobem tradycyjnym (wersja papierowa) rusza od 11 marca 2021r.

Zgłoszenia (dla dzieci zamieszkujących w obwodzie szkoły)oraz wnioski (dla dzieci spoza obwodu) będą dostępne:

Zgłoszenia i wnioski muszą być podpisane przez obojga rodziców/opiekunów prawnych.

W przypadku wniosku składanego elektronicznie wymagany jest podpis profilem zaufanym.

Zgłoszenia i wnioski wypełnione w wersji papierowej należy wrzucać do skrzynki umieszczonej przy wejściu do szkoły.

Zarządzenie Burmistrza Miast i Gminy Wronki z dn. 29 stycznia 2021 r.

Harmonogram rekrutacji do klas I na rok szkolny 2021/2022

Zgłoszenie – dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły

Wniosek – dla dzieci spoza obwodu

POTWIERDZENIE WOLI ZAPISU DZIECKA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1

im. Janusza Korczaka we Wronkach

z dnia 10 marca 2021 r.

w sprawie postępowania rekrutacyjnego dzieci

do klas pierwszych

w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka

na rok szkolny 2021/2022

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka we Wronkach informuje, że rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022 będzie prowadzona na wolne miejsca w terminie od 11 marca 2021 roku do 09 kwietnia 2021 roku.

Liczba wolnych miejsc – 48.

Obwód Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka we Wronkach obejmuje:

Miasto Wronki Ulice:

Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Gajowa, Grabowa, Jaworowa, Klasztorna, Klonowa, Kościuszki, Leśna, Łąkowa, Łowiecka, Mickiewicza 1-14, Myśliwska, Nadbrzeżna, Nadwarciańska, Ogrodowa, Piaskowa, Pogodna, Przesmyk, Rolna, Rzecińska, Sosnowa, Strzelecka, Szkolna, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Zacisze, Zwycięzców. Osiedle Mieszka I.