Rekrutacja 2022/2023

Rekrutacja do gminnych placówek oświatowych  prowadzonych

w Mieście i Gminie Wronki.

Zapraszamy rodziców do zapoznania się z harmonogramem rekrutacji i zasadami naboru do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do szkół podstawowych w roku szkolnym 2022/2023.

Rekrutacja zostanie przeprowadzona  drogą elektroniczną, co pozwoli Państwu na lepszy dostęp do oferty edukacyjnej oraz uprości proces rekrutacji .

Dopuszcza się też złożenie wniosku w formie papierowej do placówki szkolnej lub przedszkolnej.

Zachęcamy do odwiedzenia stron:

1)       www.gminawronki.przedszkola.vnabor.pl, na której od 11 marca 2022 r. zostanie opublikowana oferta edukacyjna przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz regulamin elektronicznego naboru,

2)      https://naborsp-kandydat.vulcan.net.pl/gminawronki , na której od 11 marca 2022 r. zostanie opublikowana oferta edukacyjna szkół podstawowych oraz regulamin elektronicznego naboru.

Zachęcamy również do zapoznania się z filmem instruktarzowym (dostępnym pod poniższym linkiem) przybliżającym proces złożenia wniosku za pomocą systemu elektronicznego: https://www.youtube.com/watch?v=4VvWy0E4dYU

Zarządzenie Burmistrza Miast i Gminy Wronki z dn. 04 lutego 2022 r.

Harmonogram rekrutacji do klas I na rok szkolny 2022/2023

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1

im. Janusza Korczaka we Wronkach

z dnia 11 marca 2022 r.

w sprawie postępowania rekrutacyjnego dzieci

do klas pierwszych

w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka

na rok szkolny 2022/2023

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka we Wronkach informuje, że rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2022/2023 będzie prowadzona na wolne miejsca w terminie od 14 marca 2022 roku do 13 kwietnia 2022 roku.

Liczba wolnych miejsc – 24.

Obwód Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka we Wronkach obejmuje:

Miasto Wronki Ulice:

Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Gajowa, Grabowa, Jaworowa, Klasztorna, Klonowa, Kościuszki, Leśna, Łąkowa, Łowiecka, Mickiewicza 1-14, Myśliwska, Nadbrzeżna, Nadwarciańska, Ogrodowa, Piaskowa, Pogodna, Przesmyk, Rolna, Rzecińska, Sosnowa, Strzelecka, Szkolna, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Zacisze, Zwycięzców. Osiedle Mieszka I.