Biblioteka zaprasza

Biblioteka szkolna wzbogaciła swój księgozbiór o 142 pozycje, książki zarówno dla dzieci młodszych, jak i nastolatków.  Zachęcając do wypożyczeń, przedstawiam niektóre z nich. Są to książki z literatury pięknej i popularnonaukowej o interesującej treści i pięknej szacie graficznej, m.in.:

• bajki, baśnie i wierszyki
  • opowiadania dla dzieci młodszych i starszych o przyjaźni, tolerancji, odpowiedzialności
  • albumy ilustracyjne o zwierzętach, cudach przyrody, sąsiadach Polski, sztuce

Serdecznie zapraszam do naszej biblioteki i wypożyczeń!

Katarzyna Grzebyta-Urbanek