Zbiórka żywności

Człowiek jest wielki nie przez to co posiada,
lecz przez to kim jest,
nie przez to co ma,
lecz przez to czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II

W dniach od 29 listopada do 15 grudnia w naszej szkole była prowadzona akcja charytatywna : „ Podziel się na święta”. W ramach akcji zbieraliśmy żywność dla ludzi potrzebujących. Nasze dary przekazaliśmy do Klasztoru O.O. Franciszkanów, którzy rozprowadzali paczki żywnościowe wśród najuboższych. Akcja w szkole cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów      i nauczycieli. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki za ich wielkie serca otwarte na potrzeby innych ludzi.

Lidia Perz