Spotkanie z policjantem Ia

30 | 10 | 2017

Spotkanie z policjantem-

poznajemy zawody i pracę naszych rodziców.

Dzisiaj, tj. 24 października gościem w naszej klasie był pan Leszek Nowak – prywatnie tata Jagody. Pan Leszek pracuje jako policjant w Poznaniu i przygotował dla uczniów spotkanie, podczas którego objaśnił bardzo szczegółowo na czym polega praca policjanta w dużym mieście jakim jest Poznań. Pokazał dzieciom sprzęt, którym posługuje się na co dzień w swojej pracy oraz objaśnił zasady jego wykorzystania. Dzieci mogły same sprawdzić się w roli poszukiwacza zaginionych rzeczy szukając na terenie naszej szkoły ukrytej wcześniej maskotki. Zwycięzcą został Olek. Na koniec spotkania wszyscy wspólnie wykonali plakat podsumowujący zajęcia.

Dziękujemy panu Leszkowi za przygotowanie dzisiejszego spotkania. Na pewno na długo pozostanie ono w pamięci uczniów.

Wychowawca klasy Ia

Beata Kaczmarek