Klasa VIC w Biskupinie

KLASA VI C W BISKUPINIE

Dnia 17 września klasa VI C brała udział w szkolnym wyjeździe do Biskupina. W tym roku mieliśmy okazję uczestniczyć w XXV Jubileuszowym Festynie Archeologicznym.

Uczniowie mieli okazję obejrzeć broń różnych wojowników, rekonstrukcje potyczek i bitew, a nawet porozmawiać z prawdziwymi Indianami. Nie zabrakło również możliwości zwiedzenia osad, gdzie można było przyjrzeć się życiu codziennemu naszych przodków. Była to niesamowita podróż w czasie!

Szóstoklasiści wrócili z wyjazdu w znakomitych humorach, ponieważ po raz kolejny mogli brać udział w żywej lekcji historii i doświadczyć tego, o czym tylko słyszą w szkole.

Kinga Łusiewicz