Święto Pieczonego Ziemniaka

Pogoda nie do końca dopisała, ale ona nie popsuła nam planów na dobrą zabawę! W pierwszą sobotę października spotkaliśmy się na Stróżkach, by móc podtrzymać tradycję obchodzenia Święta Pieczonego Ziemniaka. W integracji uczestniczyli uczniowie klasy Ia, IIc oraz IIId. Warzywa - w szczególności ziemniaki miały w tym dniu kluczową rolę. Dzieci popisały się niesamowitą kreatywnością i bardzo pracowicie tworzyły swoje warzywne ludziki/zwierzątka/roboty/bajkowe postacie. Był czas na konkurencje sportowe (oczywiście bez rywalizacji ;) ) i oczywiście konsumpcje. Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy byli zaangażowani w to święto i dzieciom za wspaniałą zabawę.