Szkoła Podstawowa nr 1
im. Janusza Korczaka
we Wronkach

"Wychowanie dziecka to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał wielkich przeżyć i wiele myśli."

Janusz Korczak

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego klas 7-8

 

Dziś zabrzmiał ostatni dzwonek.  Kolejny rok za nami.  Na uroczystym apelu, w podniosłej atmosferze odbyła się  ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły i ślubowania absolwentów. To do nich były skierowane słowa pożegnania, łzy wzruszenia  i wyśpiewane życzenia.

Podziękowania za ośmioletnią naukę, trud i zaangażowanie oraz opiekę, w imieniu absolwentów złożyła Anastazja Woźniak  uczennica klasy 8a.  Momentem długo wyczekiwanym przez wszystkich uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję  i sukcesy osiągnięte w konkursach.  Podziękowania i gratulacje zostały również złożone rodzicom.  

Dzień zakończenia roku szkolnego był również ostatnim dniem pracy w naszej szkole pań

Krystyny Gapskiej, Katarzyny Grzebyty- Urbanek  i Małgorzaty Kisielińskiej.

 …Pożegnania są najtrudniejsze, bo jak rozstać się i podziękować ludziom, z którymi przebyło się tyle dróg, wydeptało tyle ścieżek…  Choć wiemy, że wszystko zawsze ma swój kres, nie ma ludzi niezastąpionych, praca nie trwa wiecznie, to i tak nie jest łatwo … Jak wyrazić uznanie, wdzięczność za to, że byliście, dawaliście z siebie wszystko , co najlepsze , naszej szkolnej rodzinie. Pozostają tylko proste i płynące z naszych serc słowa: „dziękujemy Wam”.  

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł czas wypoczynku. Życzymy wszystkim uczniom fantastycznych i bezpiecznych  przygód w letnim słońcu, a absolwentom  powodzenia w nowym roku szkolnym 2022/23 w wybranych szkołach.

RODO
e-Dziennik

Projekty i programy