Żywa lekcja ekologii

31 | 05 | 2014

Z WIZYTĄ W OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW NA BORKU – „ŻYWA” LEKCJA EKOLOGII

Dnia 15 maja uczniowie klasy 2a odwiedzili nowoczesną oczyszczalnię ścieków na Os. Borek.

Dzięki uprzejmości pracowników oczyszczalni – P. Sylweriusza Nowaka, P. Eweliny Gumnej oraz P. Adama Garsteckiego – dzieci zostały oprowadzone po zakładzie, miały możliwość dowiedzieć się i zobaczyć jak działa oczyszczalnia, obejrzeć nowoczesną sterownię oraz zobaczyć bardzo ciekawe doświadczenia chemiczne.

Uczniowie bardzo aktywnie brali udział w nietypowej lekcji, z zaciekawieniem przyglądały się wszystkiemu, a na zakończenie otrzymały ekologiczne upominki.

Serdecznie dziękujemy za możliwość udziału w „żywej” lekcji ekologii!

Żaneta Słodzinka

© 2013. Copyright SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA WE WRONKACH    |    Projekt i realizacja: rozwojowi.com