Kochani uczniowie!

Kochani Uczniowie.

Nadchodzi oczekiwany czas wakacji. Nie powiem dziś, że usłyszycie ostatni w tym roku szkolnym dzwonek, bo kończymy ten rok w sposób wyjątkowy. Pracowaliście w ostatnich miesiącach zdalnie, aby wytrwale osiągnąć zamierzony cel w postaci wymiernych efektów jakimi są oceny.

Gratuluję Wam wyników w nauce, zwycięstw w konkursach, zawodach sportowych, gratuluję występów wokalnych, sukcesów artystycznych, angażowania się w pracę na rzecz szkoły i innych instytucji także w czasie nauczania na odległość.

Dziękuję Nauczycielom, którzy w tak trudnym czasie motywowali Was do działania, zachęcali do wytężonej pracy, abyście byli coraz lepiej przygotowani do wyzwań , jakie niosą współczesne czasy. Dziękuję za odpowiedzialne kierowanie procesem dydaktycznym, co było niełatwe w ostatnim czasie .

Szczególne podziękowania kieruję w stronę Rodziców.

Szanowni Państwo, każdego dnia byliście wsparciem na tej szkolnej drodze w czasie pandemii. Obok pracy zawodowej wykonywaliście trudne zadanie współpracy zdalnej ze szkołą . Wiem, że kosztowało Was to wiele poświęcenia , cierpliwości i siły. W imieniu społeczności nauczycielskiej serdecznie dziękuję.

Dziękuję Radzie Rodziców oraz każdemu z Państwa, którzy wspierali w różnorodny sposób pracę naszej szkoły.

Jest to szczególny dzień dla naszych uczniów z klas VI b i c , bo to oni jako absolwenci naszej Jedynki opuszczają jej mury , aby kontynuować edukację w Szkole Podstawowej nr 3 .

Kochani, życzę Wam zaangażowania w zgłębianiu tajników wiedzy, zaangażowania w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Będziemy wspominać Was miło. Mam nadzieje , że również będziecie o nas pamiętać.

Rodzicom, Nauczycielom i Wam drodzy Uczniowie życzę, aby wakacje były czasem dobrego wypoczynku, nabierania siły do dalszej pracy oraz nauki, aby były udane, pełne pozytywnych wrażeń. Ciesząc się nimi nie zapominając o bezpieczeństwie .

Pracownikom szkoły życzę zasłużonego odpoczynku i udanych urlopów.

CZAS WAKACJI NADSZEDŁ! - Są zasłużone, niech będą wspaniałe!!!

Beata Minczykowska- Górniak