"Dobrze b yć dobrym"- akcja charytatywna.

"Dobrze być Dobrym"

Podczas okresu wielkiego postu młodzież FRA z Wronek stworzyła akcję pod hasłem: "Dobrze być Dobrym" Jest to akcja, której celem jest pomoc dzieciom z najbiedniejszych rodzin z Wronek i okolic. Do promocji tej inicjatywy zostały wydrukowane plakaty na których możemy znaleźć więcej informacji oraz powstały spoty reklamujące daną akcję.

Dzieci potrzebujące przygotowały papierowe serduszka na, których wypisały swoje potrzeby i pragnienia.  Uczniowie naszej szkoły w raz z wychowawcami przyłączyli się do w.w akcji i w tym celu każda klasa przygotowuje paczkę spełniającą  życzenia jednego z dzieci.