Bal

Bal Pluszowego Misia

Bywa szary, biały, lub brunatny. Rzadziej kolorowy. Czasem w kubraczku, czasem bez. Nieraz ma przyszywane oczko, czy zacerowaną łapkę, ale mimo to zazwyczaj bywa uśmiechnięty. Pluszowy Miś. To on w czasach dzieciństwa bywa najlepszym kumplem, któremu dzieci powierzają swoje troski. We Wronkach z okazji jego święta odbędzie się kolejny już raz Bal Pluszowego Misia, na który serdecznie zapraszamy 19 listopada o godz. 15:00 do Wronieckiego Ośrodka Kultury. Na najmłodszych czekać będą liczne konkursy, gry i słodkie niespodzianki - to będzie dla nich świetny sposób na aktywne spędzenie niedzielnego popołudnia. Wstęp bezpłatny - jedynie za okazaniem pluszowego misia.