Wyniki konkursu ortograficznego

Uwaga! Wyniki Konkursu Ortograficznego!

24 kwietnia 2018 roku po raz czwarty uczniowie naszej szkoły i ich bliscy przystąpili do rywalizacji o tytuł „Mistrza Ortografii” w Szkolnym Konkursie Ortograficznym, który w bieżącym roku szkolnym odbywał się pod hasłem „W rocznicę odzyskania niepodległości”.

Uczestnicy - 24 uczniów z klas IV –VI i 12 osób dorosłych – pisali dyktando oraz uzupełniali tekst .

Do konkursu przystąpili:

•  z klas szóstych:: Martyna Woźniak, Monika Nawrocka, Andżelika Szafran, Dawid Mamet i Patrycja Runowska.

Martyna Wożniak ( VI a) – 125pkt . /132

II miejsce – Monika Nawrocka ( VI a) – 122pkt. / 132

III miejsce – Andżelika Szafran ( VI b) – 120 pkt. /132

• z klas piątych : Marcin Łusiewicz, Julia Biniak, Kajetan Wylegała, Jakub Kaczyński, Klaudia Toporek, Antonina Springel, Anastasia Uscova, Amelia Spychała, Wiktoria Gogolewska , Igor Kurowski, Rozalia Talma.

Marcin Łusiewicz ( V a) – 126 pkt. / 135

II miejsce – Julia Biniak ( V a) – 120pkt. / 135

III miejsce Kajetan Wylegała ( V b) – 117 pkt. / 135

• z klas czwartych: Anastazja Woźniak, Maja Kwiatek, Alicja Wituska, Laura Cebernik, Ksawier Goździerski, Bartek Duks, Julia Warszyńska, Lena Woźniakowska.

Anastazja Woźniak ( IV b) – 127 pkt. / 135

II miejsce – Maja Kwiatek ( IV a) – 119 pkt. /135

III miejsce – Alicja Wituska ( IV b) – 116 pkt./135

• bliscy naszych uczniów: Izabela Biniak, Joanna Zalisz Talma, Lucyna Springel, Daria Kaczyńska, Agata Krzyżaniak, Patrycja Wituska, Lucyna Łusiewicz, Karolina Szafran, Karol Kwiatek, Arleta Goździerska, Maksymilian Konieczny Grażyna Nowak.

I miejsce – tytuł „Mistrza Ortografii”

Izabela Biniak – 159 pkt. / 165

II miejsce – Joanna Zalisz Talma – 157 pkt. / 165

III miejsce – Lucyna Springel – 156 pkt. / 165

• w kategorii najlepsza para :

I miejsce zdobyły:

Izabela Biniak z córką Julią Biniak – 179 pkt. / 300

Wszystkim uczestnikom, a w szczególności laureatom konkursu bardzo serdecznie gratulujemy.

Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/18

Jury konkursowe :

Małgorzata Kisielińska,