Spotkanie z dziennikiarką

Spotkanie z dziennikarką

Trwające nauczanie zdalnie w żaden sposób nie ogranicza aktywności młodych dziennikarzy redakcji ,,Co w Jedynce piszczy?”. W poprzedni czwartek wzięliśmy udział w spotkaniu z panią Zuzanną Mikołajczak-Książek, dziennikarką oraz redaktorką portalu Moje Wronki.

Pani Zuzanna podzieliła się swoim doświadczeniem związanym z tworzeniem gazety szkolnej oraz zwróciła uwagę na najważniejsze elementy artykułu prasowego. Dowiedzieliśmy się także, jak uatrakcyjnić naszą gazetkę i powiększyć grono jej odbiorców.

Bardzo dziękujemy za spotkanie i mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy.

Kinga Łusiewicz