Polonistyczna mistrzyni

We wtorek w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu odbyło się uroczyste  wręczenie zaświadczeń laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych 2021/2022 z udziałem Wicewojewody Wielkopolskiego Beaty Maszewskiej, Wielkopolskiego Kuratora Oświaty Roberta Gawła oraz Wojewódzkich Komisji Konkursowych.

Nagrodę odebrała także Anastazja Woźniak, laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

Anastazja jako laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego jest zwolniona z egzaminu ósmoklasisty języka polskiego oraz zostanie przyjęta w pierwszej kolejności do wybranej szkoły ponadpodstawowej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kinga Łusiewicz