Dzień tygodnia |
Godzina lekcyjna |
Rodzaj zajęć |
Prowadzący |
Sala |
Poniedziałek |
8.00 – 8.45 |
Korekcyjno-kompensacyjne kl. VII, VIb |
P. Łusiewicz |
s. 20 |
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. IV, V |
P. Spychała-Fiksa |
s. 24 |
||
8.55 – 9.40 |
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. IV, V |
P. Spychała-Fiksa |
s. 24 |
|
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. VI, VII, VIII |
P. Kisielińska |
s. 15 |
||
10.40 – 11.25 |
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. I, II |
P. Śliwa |
s. 20 |
|
11.40 – 12.25 |
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. I, II |
P. Śliwa |
s. 20 |
|
Dydaktyczno-wyrównawcze kl. III 2h |
P. Łochowicz-Paech |
s. |
||
Kółko polonistyczne kl. IIIb |
P. Kaczmarek |
Korytarz k/biblioteki |
||
Korekcyjno-kompensacyjne kl. IIIa |
P. Kutereba |
s.21 |
||
Koło artystyczne (teatralne) kl. II |
P. Zachciał |
Sala gimnastyczna |
||
13.35 – 14.20 |
Umiejętność uczenia się kl. Va |
P. Łusiewicz |
s. 20 |
|
14.30 – 15.15 |
Dydaktyczno-wyrównawcze kl. IV, V Kształtujące kreatywność “Matematyka przed egzaminem kl.8” |
P. Ruta
Dąbrowska |
s. 5
s.2 |
|
Wtorek
|
8.00-8:45 |
Umiejętność uczenia się kl. VI B |
P. Łusiewicz |
s. 20 |
|
8.55 – 9.40 |
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. VI, VII, VIII |
P. Kisielińska |
s. 15 |
9.50 - 10.35 |
Umiejętność uczenia się kl. IIIb
|
P. Łochowicz-Paech
|
s. |
|
10.40 – 11.25 |
Korekcyjno-kompensacyjne kl. I-III (IIb) |
P. Kutereba |
Korytarz przy bibiotece (lub biblioteka) |
|
Kółko ortograficzne kl. IIIa |
P. Kaczmarek |
s. 7 |
||
11.40 – 12.25 |
Dydaktyczno-wyrównawcze kl. IIIa |
P. Kaczmarek |
Korytarz przy sali nr 20 |
|
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. I, II |
P. Śliwa |
s. 20 |
||
Koło teatralne kl. II |
P. Zachciał |
s. salka gimn. |
||
12.40 – 13.25 |
Dydaktyczno-wyrównawcze kl. IIIa |
P. Kaczmarek |
s.20 |
|
14.30 – 15.15 |
Kółko plastyczne |
P. Nowak |
s. |
|
Środa |
8.00 – 8.45 |
Korekcyjno-kompensacyjne kl. VIc |
P. Łusiewicz |
s. 20 |
Korekcyjno-kompensacyjne kl. Va |
P. Kutereba |
Korytarz przy bibliotece |
||
Koło biologiczne kl. Va |
P. Hojan |
s. |
||
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. VI, VII, VIII |
P. Kisielińska |
s. 10 |
||
9.50 – 10.35 |
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. I, II |
P. Śliwa |
s. 20 |
|
10.40 – 11.25 |
Kółko plastyczne kl. Ib |
P. Nowak |
s. |
|
Dydaktyczno-wyrównawcze kl. Ib |
P. Kalotka |
s. |
||
11.40 – 12.25 |
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. III |
P. Kalotka |
s. 20 |
|
12.40 – 13.25 |
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. III |
P. Kalotka |
s. 20 |
|
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. I, II |
P .Śliwa |
s. 15 |
||
14.30 – 15.15 |
Kółko fizyczne kl. VIIa |
P. Bielak |
s. |
|
Kółko SKS |
P. Wesołowski |
|
||
Kółko dziennikarskie |
P. Łusiewicz |
s. 9 |
||
Zajęcia dyd.-wyrównawcze z matematyki Vb, VIc |
P. Dąbrowska |
s. 10 |
||
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. VI, VII, VIII |
P. Kisielińska |
s. 5 |
||
Czwartek |
10.40 – 11.25 |
Dydaktyczno-wyrównawcze kl. IIb |
P. Śliwa |
s. 20 |
11.40 – 12.25 |
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. I, II |
P. Śliwa |
s. 20 |
|
12.40 – 13.25 |
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. III |
P. Kalotka |
s. |
|
Kółko kl. Ia zajęcia rozwijające kreatywność dla dzieci uzdolnionych matematycznie |
P. Springel |
s. 23 |
||
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. IV, V |
P. Spychała-Fiksa |
s. 20 |
||
13.35 – 14.20 |
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. IV, V |
P. Spychała-Fiksa |
s. 7 |
|
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. VI, VII, VIII |
P. Kisielińska |
s. 5 |
||
Kółko plastyczne kl. Vb |
P. Nowak |
s. |
||
Korekcyjno-kompensacyjne kl. VIIIb |
P. Kutereba |
s.20 |
||
Kółko biologiczne kl. Vb |
P. Hojan |
s. |
||
Korekcyjno-kompensacyjne kl. Vb |
P. Łusiewicz |
s. 21 |
||
14.30 – 15.15 |
Koło regionalne kl. VIc |
P. Perz |
s. |
|
Emocjonalno-społeczne |
P. Stachowiak |
s. 10 |
||
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. VI, VII, VIII |
P. Kisielińska |
s. 5 |
||
Piątek |
8.00 – 8.45 |
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. IV, V |
P. Spychała-Fiksa |
s. 20 |
8.55 – 9.40 |
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. IV, V |
P. Spychała-Fiksa |
s. 20 |
|
10.40 – 11.25 |
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. III |
P. Kalotka |
s. 20 |
|
12.40 – 13.25 |
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. III |
P. Kalotka |
s. 20 |
|
13.35 – 14.20 |
Dodatkowy j. polski dla obcokrajowców kl. III |
P. Kalotka |
s. 20 |
|
|
14:20-15.15 |
Zajęcia dyd.-wyr. z matematyki kl.7, 8 |
R. Dąbrowska |
s.2 |